Blog založen: 4. října 2009
Autorka: Evelin
Design:
by Evelin
photo by Primate Photos
brushes from Blanch & Aethereality.net
Tohle je můj osobní blog, můj grafický blog najdete tady:

Blog - Dění na blogu

Můj druhý blog

26. února 2010 v 12:46 | EvelinTheDreamer
Tak už jsem dodělala můj grafický blog - creation.blog.cz

Přetáhla jsem tam layouty z tohohle blogu udělala jsem tam koečně nějaký design (mimochodem - mám pocit, že jsem se s tím designem docela překonala; ale jestli jste jiného názoru, tak mě prosím vyveďte z omylu :D) a odteď ten blog bude normálně fungovat.

A všechny objednávky, které jsem ještě nedokončila, a tudíž nejsou na tomto blogu, už budu přidávat tam.


Upozornění!!

25. února 2010 v 11:18 | EvelinTheDreamer
Rozhodla jsem si trochu pozměnit blogovou přezdívku, protože lidí s přezdívkou "Evelin" je fakt hodně. Takže odteď je moje "oficiální" přezdívka "EvelinTheDreamer", možná to zní trochu úchylně, ale mě se to líbí :D.

Jen tak mimochodem jsem nemocná, proto píšu takhle "brzy ráno". A taky už mám skoro hotový design na můj grafický blog - co nevidět tam začnu přemisťovat moje dosud vytvořené layouty.

Návrh trička

15. února 2010 v 14:53 | Evelin
Návrh trička z tricka.blog.cz
Návrh trička z tricka.blog.cz - Přední strana
Kontrolní otázka - Taky vidíte jenom modrý a žlutý obdélník? Tohle má být totiž návrh na mé tričko do soutěže na blog.cz. Doufám, že se to do začátku hlasování spraví, jak tvrdí admin. Jinak nevíte někdo, co s tím? Jsem zoufalá :(

EDIT: Juchůů to tričko už se mi najednou objevilo. Vidíte ho taky? :D

Tak co, lekli jste se toho obrázku? Já vím, je trochu bizarní, ale nic lepšího mě nenapadlo :D.

Pozor, pozor! :D

19. ledna 2010 v 20:47 | Evelin
Chci jenom říct (nebo spíš napsat), že v nejbližší době můj blog nejspíš nebude nějak mega aktivní (přinejmenším ne tolik jako do teď - za leden už jsem stihla napsat 71 článků! :-O nechápu jak se mi to povedlo...), jelikož máma musí dopisovat nějaké seminárky, učit se na zkoušky a podobně (ne abyste to špatně pochopili - máma má vysokoškolské vzdělání, ale musí si ještě něco doplnit, aby jí mohli povýšit... no to tady nebudu rozebírat - sama tomu moc nerozumim...). Každopádně jelikož je počítač mámim a ne můj, tak se na něj moc nedostanu, stihnu akorát oběhnout pár blogů, maximálně sem přidat nějaké obrázky, a to ještě nepočítám, že bych se měla učit psaní všemi deseti... takže tak.

Moje "grafická aktivita"

12. ledna 2010 v 22:16 | Evelin
Rozhodla jsem se sem přidat další rubriku, kde budete mít možnost si stáhnout mé "velmi povedené" layouty. Nedávno mě ta grafika totiž docela chytla a byla by škoda toho nevyužít. No a jelikož nechci každý den měnit desing na svém blogu, tak je dám k dispozici vám.
To se máte na co těšit :D.

Už zas problém na blogu - Toplist

12. ledna 2010 v 16:43 | Evelin
Vypadáto, že rubrika "dění na blogu" bude co nevidět obsahovat jen samé články o problémech blogu. Tentokrát je tu problém s Toplistem a dokazatelně to není jenom můj problém :D, protože mi to nešlo ve škole a Lawiane taky ne. Myslely jsme si, že je to jen problém toho školního počítače, ale teď koukám, že mi to nejde ani doma. Teď mi došlo, že jsem vlastně nevysvětlila, co je to za problém :D - jde o to, že se mi na stránce nezobrazuje toplist, takže nevím kolik tam dnes zavítalo lidí (i když vsadim se, že moc ne). Nevíte někdo co s tím je?? doufám, že to třeba zítra zase bude v pohodě...

Pomoc, pomoc... aneb blog má problém

5. ledna 2010 v 19:24 | Evelin
Zrovna jsem se snažila dát sem nějaké obrázky, ale blog proti tomu protestuje! Vždycky když chci uložit nový obrázek, tak napíše tohle:

CHYBA: Originální obrázek se nepodařilo zkopírovat do jeho cílovéhoumístění.

To mě fakt nebaví, blog má pořád nějakej problém... Nevíte co s tím?? A nestalo se to někomu taky? - jsem zoufalá, nejspíš co nevidět začnu kopat do stolu, to oznámení, co tam pořád vyskakuje mě štve. Doufám, že se to brzy spraví...

Rubriky

1. ledna 2010 v 15:44 | Evelin
Zjišťuju, že tady mám strašně moc rubrik, jako třeba Nightwish, Tarja, Finsko, Fantasy,..., které zejí prázdnotou; rozhodla jsem se je teda zaplnit - takže se nedivte, že tu v příštích dnech budou závaly informací :D - ovšem jenom pokud to budu stíhat :-)
 
 

Reklama