Blog založen: 4. října 2009
Autorka: Evelin
Design:
by Evelin
photo by Primate Photos
brushes from Blanch & Aethereality.net
Tohle je můj osobní blog, můj grafický blog najdete tady:

Únor 2010

Můj druhý blog

26. února 2010 v 12:46 | EvelinTheDreamer |  Blog - Dění na blogu
Tak už jsem dodělala můj grafický blog - creation.blog.cz

Přetáhla jsem tam layouty z tohohle blogu udělala jsem tam koečně nějaký design (mimochodem - mám pocit, že jsem se s tím designem docela překonala; ale jestli jste jiného názoru, tak mě prosím vyveďte z omylu :D) a odteď ten blog bude normálně fungovat.

A všechny objednávky, které jsem ještě nedokončila, a tudíž nejsou na tomto blogu, už budu přidávat tam.Upozornění!!

25. února 2010 v 11:18 | EvelinTheDreamer |  Blog - Dění na blogu
Rozhodla jsem si trochu pozměnit blogovou přezdívku, protože lidí s přezdívkou "Evelin" je fakt hodně. Takže odteď je moje "oficiální" přezdívka "EvelinTheDreamer", možná to zní trochu úchylně, ale mě se to líbí :D.

Jen tak mimochodem jsem nemocná, proto píšu takhle "brzy ráno". A taky už mám skoro hotový design na můj grafický blog - co nevidět tam začnu přemisťovat moje dosud vytvořené layouty.

Menší krize

23. února 2010 v 18:54 | Evelin |  Deník
Asi jste si všimli, že mi to u poslední dobou moc nežije. Hmm mohlo by to být i mnohem horší, ale mě zkrátka schází čas. Omlouvám se, že moc nechodím na spřátelené blogy; příští týden mám prázdniny (juchůůů! ...už se nemůžu dočkat) takže se to zlepší :). Taky asi zase pozastavím laye na přání, protože je po mě chce najednou snad pět lidí a vzhledem k tomu, jak často mám dovoleno být na kompu mi to všechno potrvá tak dva týdny, takže mějte prosím strpení.

Mám teď prostě trochu moc věcí najednou - v první řadě mě samozřejmě zmáhá škola a kvůli ní taky moc nesíhám chodit na komp, pak se taky zjistilo, že jsem ještě víc slepá, než jsem si myslela, mám prý víc než dvě dioptrie! to mě teda potěšilo, budu muset jít na oční a pak si ještě konečně koupit brýle (což jsem samozřejmě pořád dokola odkládala). Ještě musím do školy dodělávat čtenářský deník - ten už mě fakt štve, ale já bych si místo toho radši četla Deltoru :D - nějak jsem se do tohoh zažrala; no a důsledek toho je, že večer dělám ten čtenářský deník a další věci do školy a ještě později večer si čtu Deltoru; což zase způsobuje mojí neuvěřitelnou únavu a usínání ve škole :D. No nic tyhle informace vám nejspíš postačí k pochopení mé situace (no né já jsem vymyslela rým :D). Tak se mějte a příští týden očekávejte můj návrat :-D.

Jdu nastavit nový design

21. února 2010 v 19:54 | Evelin |  Blog - Desingy
Tak už jdu nastavit ten dess s Victorií, teď tu bude chvíli trochu zmatek, tak se nedivte. Vsadim se, že se mi to jentak na poprvé nepovede, a pak budu určitě ještě sto let štelovat barvu písma :D.

Edit 22:08: Asi jste si všimli, že ten design ještě není úplně donastavený, a to proto, že mě máma vyhnala z kompu :D; teď opět píšu z toho starého křápu. Asi se ten design pokusím donastavit, ale nedokážu si představit, jak dlouho to tu bude trvat - prozatím vám musí stačit, že jde přečíst písmo :D. Zítra už snad bude nastavený úplně. Jo mimochodem - děkuju za komenty, jsem ráda, že se vám dess líbí :).

Edit 22:50: Vrrr... tenhle komp je tak pomalej... já na to kašlu, dodělám to až zítra, uběhlo asi třičtvrtě hodiny, a jedinný co se mi podařilo udělat, je, že jsem natolik zmenšila záhlaví, že nejde přečíst první článek... no nic zítra na to nejspíš budu mít dost času :).

Edit 16:24 (22.2): Táák už jsem to konečně dodělala! uff, kdo tu teď jste, asi jste si všimli, že pořád měním barvu písma - mě to pořád nesedí, ale už to nechám takhle, jelikož už mě nebaví to pořád měnit :D. Původně měl ten design být třeba modrozelený a nakonec mi to opět vylezlo do té divné růžovo-hnědé barvy, kterou jsem tu měla předtím :(. Ale ono to jinak nešlo, protože ten obrázek byl v těchhle barvách. Nevím jak dlouho to tu vydrží, kdyby neměl tak podivnou kombinaci barev, tak asi dlouho, ale takhle... no nevim nevim :D. Ale vám se očividně líbí, tak ho tu nějakou dobu nechám. Možná, že až se na něj kouknu po pár dnech tak se mi zalíbí víc :).

SB - Midgarsorm

20. února 2010 v 23:49 | Evelin |  Blog - SB a Diplomy
Mám další SB - tenhle blog je o spoustě věcí - např. o severu, o mytologii, o knížkách a tak dále, znám ten blog teprve chvíli, ale velice mě zaujal :).

http://midgardsorm.blog.cz/


Ahoj!

20. února 2010 v 23:45 | Evelin |  Deník
Tak a jsem tu zas :D. To by mě zajímalo, kolik článků už mi začíná touhle větou, měla bych příště vymyslet nějaký jiný začátek - třeba moikka :D.

Sebereflexe a spousta dalších věcí (možná)

17. února 2010 v 23:10 | Evelin |  Myšlenky
Před chvílí sem si náhodou vzpoměla (ani nevím jak jsem k tomu přišla) na jeden článek, co jsem psala na konci prosince minulého roku. Vzpomínám si, že jsem si tam vymýšlela nějaká předsevzetí do Nového roku. No... jak to asi dopadlo... teď jak jsem si uvědomila, že nejsem ani o krůček blíž ke splnění jediného předsevzetí, co jsem tam napsala. Tak to vezmeme popořadě:

Design - The Cherry Tree

17. února 2010 v 18:19 | Evelin |  Layouts - Různé
Tak a je tu další lay. A tentokrát se mi vážně líbí - povedl se mi (no jo musím se taky někdy pochválit; vzhledem k tomu, že tohle je celkově asi tak můj 18. lay, tak je docela dobrej, co říkáte? :-D). Taky je to můj první pokus o to, aby ten design vypadal trochu "webově" - no do toho asi ještě musím ujít kousek cesty, ale stejně jsem s ním spokojená :), doufám, že se ho někdo ujemete.


Gothic váza xD

16. února 2010 v 15:57 | Evelin |  Deník
Tak jsem zase brouzdala po Deviantu a hledala nějaký obrázek, který bych mohla použírt na design, a náhodou jsem narazila na jeden obrázek, který mě vážně zaujal :D - je to totiž kreslená STEEl bota ve funkci vázy. :D Tady je ten obrázek (pod perexem ↓↓).

Design - Symphony of Lightness | Design - The Violin

15. února 2010 v 16:06 | Evelin |  Layouts - Hudba
Tak tady jsou ty dva slíbené volné layouty, dávám je do jednoho článku, protože jsem líná to dávat do dvou a stejně bych je zařadila do stejné kategorie :). Oba se mi dost líbí, i když je tam stále spousta much k vychytání :D.

První se mi nejdřív moc nelíbil, ale když jsem trochu změnila styl toho obrázku, tak už vypadá ucházejícně, a navíc se mi líbí tvar té stránky.


Druhý se hodí spíš na nějaké stránky s vážnou hudbou :D, ale stejně se mi líbí a má takové zajímavé rozložení stránky.


Jo a bonusy (avatary, ikonky atd.) k nim asi ještě časem dodělám.

Design - Ajcul

15. února 2010 v 14:59 | Evelin |  Layouts - Na Objednávku
Ufff - další objednaný design se mi podařilo úspěšně dokončit :D. (normálně to slovo "design" už se mi začíná docela zažívat - jako že nepíšu desing - pro nechápavé :D) Tenhle se mi fakt líbí, má zajímavé děliče v menu; jen už mě začíná trochu štvát, jak pořád tvořím designy do modra - teď ještě dokončuju dva volné laye, které jsou taky do modra - snad je sem stihnu dát ještě dneska.

Tady je NÁHLED toho designu na přání.

Návrh trička

15. února 2010 v 14:53 | Evelin |  Blog - Dění na blogu
Návrh trička z tricka.blog.cz
Návrh trička z tricka.blog.cz - Přední strana
Kontrolní otázka - Taky vidíte jenom modrý a žlutý obdélník? Tohle má být totiž návrh na mé tričko do soutěže na blog.cz. Doufám, že se to do začátku hlasování spraví, jak tvrdí admin. Jinak nevíte někdo, co s tím? Jsem zoufalá :(

EDIT: Juchůů to tričko už se mi najednou objevilo. Vidíte ho taky? :D

Tak co, lekli jste se toho obrázku? Já vím, je trochu bizarní, ale nic lepšího mě nenapadlo :D.

Design - Mina

14. února 2010 v 23:25 | Evelin |  Layouts - Na Objednávku
...Huráá - další design na objednávku je hotov! :D Je vytvořen z jednoho obrázku vlka, který jsem našlakde jinde, než na Deviantu. Vypadá docela jednoduše, i když mi zabral celkem dost času, ale přesto se mi líbí. No hlavně aby se líbil budoucí majitelce :).

Tady dávám opět NÁHLED; to abyste měli představu, nakolik jsem se zlepšila :D.

Sem a tam

13. února 2010 v 23:06 | Evelin |  Myšlenky
Je pozdě, moje sestra leží v posteli a opět mi nějak blbne komp, ale já přesto píšu článek. Máme neustále potřebu luskat prsty, mámu už to štve, pořád mi říká ať to nedělám, ale mě nejde přestat :D. Perkele, ten komp fakt blbne... pěkný začátek článku, že?

Design - PITRIS

13. února 2010 v 20:01 | Evelin |  Layouts - Na Objednávku
Vyrobila jsem už druhý design na objednávku, tenhle je pro blogera Pitrise. Dávám sem jen ten náhled (ten design už má PITRIS na blogu), aby jste viděli další mojí práci :D, myslím si totiž, že tenhle se zase poved o něco víc, než ty předtím. Brzy sem taky dám pár dalších volných layů, musím je jen trochu doladit.

Dále se taky omlouvám lidem, kteří si u mě objednali design, měla jsem nějaké technické problémy s notebookem, které se už ovšem vyřešily, takže ty designy dodělám tak do týdne.

Tady je ten NÁHLED

Musela jsem si tu neaktivitu nějak vynahradit...

11. února 2010 v 22:08 | Evelin |  Deník
Tak a jsem tu zas - musím ten blog trochu oživit. Vím, že sem nepříbývá skoro nic do jiných rubrik, než do deníku a do volných designů, pokusím se to někdy napravit, ale v nejbližší době to asi nebude. No možná sem zase přidám něco z mé tvorby

Sněží!!... už zase

10. února 2010 v 22:30 | Evelin |  Myšlenky
Už jsem zase dva dny nenapsala článek. Nebo se pletu? Možná, že je to jeden den - nechce se mit to zjišťovat... už zase nevím, co napsat... už zase bych psala nějaký kraviny... a takhle bych mohla pokračovat. A teď už mám ZASE dojem, že tenhle článek nemá smysl :D. Hrůza - začala jsem psát článek, aniž bych věděla, co napsat.

Právě se pokouším dotvořit bonusy k pár designům na objednávku (měla bych si psá design design požád dokola, abych se už konečně odnaučila psát desing - už mě to vážně štve...) a taky za chvíli začnu produkovat další deisgn.

Tohle je fakt divný článek - pořád se tu opakují nějaká slova - tak např. slovo "článek" xD. Vůbec nevím, co to melu. Tak fajn - začneme od znova. Tuhle první část jste mohli klidně přeskočit. :D

Tak né nezačnem - já totiž fakt nevím, co napsat - vlastně teď mě něco napadlo, ale to bych asi nestihla - tak moná zítra.

Tak trochu omluva

8. února 2010 v 22:56 | Evelin |  Deník
Vím, že už tu dlouho nepřibyl žádný článek (nebijte mě! *chrání si hlavu rukama*) a tak jsem si vydobyla nějaký čas na kompu, abych napsala. Důvod, proč sem nic moc nepřibývá, je docela prostý - hrozně mě totiž chytlo to vyrábění designů (mimochodem, zjistila jsem, že doteď jsem pořád psala "desing" místo "design", pořád komolim nějaký slova) a jelikož mám dovoleno být na kompu jen dvě hodiny denně (což je pro mě naprosto nedostačující - jsem hrozná, hlavně, že tvrdím, jak hrozně nemám ráda techniku :D; mimochodem - kolik času trávíte na kompu vy?) a stvořit jeden design (už jsem zase málem napsala desing) mi trvá v průměru asi tři hodiny, takže pomalu nestíhám udělat nic jiného.

SB - PITRIS

5. února 2010 v 20:40 | Evelin |  Blog - SB a Diplomy
Dnes už je tu třetí SB, tentokrát je to blog o metalových skupinách se ženskými vokály:

http://pitris65.blog.cz/


Layout - Something Yellow

5. února 2010 v 17:10 | Evelin |  Layouts - Fantasy/Sci-fi 2
Byla jsem líná vymýšlet nějaký název, proto se lay jmenuje takhle divně xD. Tenhle už jsem si vážně chtěla dát na blog, ale už mi na něm zase něco nevyhovuje, no zase je na mě moc světlý a podobně. Tak doufám, že se někomu zalíbí a bude o něj mít zájem :)

Jo taky měl být původně červený, ale připadalo mi, že to až moc zavání růžovou, takže je nakonec dožluta.