Blog založen: 4. října 2009
Autorka: Evelin
Design:
by Evelin
photo by Primate Photos
brushes from Blanch & Aethereality.net
Tohle je můj osobní blog, můj grafický blog najdete tady:

Znesvěcení a zimní spánek

22. prosince 2009 v 18:42 | Evelin |  Deník
Dneska jsem navštívila jeden nejmenovaný obchod, abych si koupila nějaký kus oblečení, který se dá obléct přes (můj nový) korzet. Předem jsem sice byla připravená, že tam budou hrát tu příšernou komerční hudbu, ale to co sem tam nakonec slyšela sem fakt nečekala...
Stojím si tak v kabince, když najednou slyším nějakou povědomou písničku. A po chvilce mi došlo co to je - byla to skladba The Unforgiven od Metalliky! ovšem ne v podání Jamese Hetfielda, ale nějaké popové kravičky(bože bože)...to byla vážně hrůza...nechápu jak jí to mohli dovolit přezpívat...Tak jsem rychle zaplatila a odešla, abych si mohla konečně pustit normální hudbu - pochválen buď člověk, kterej vymyslel metal (on to asi nebyl jeden člověk, ale to je jedno...).

Doma jsem ještě dodělávala dárek pro mámu - výšivku s nápisem Metallica (což je shodou okolností její nejoblíbenější skupina) - hmm, vždycky dělám všechno až na poslední chvíli. Nečekala jsem, že mi to bude trvat tak dlouho (a to jsem to ještě nedodělala). Asi tak po hodině vyšívání mě přepadla obrovská ospalost a začínalo mi dělat problém omylem nespadnout na jehlu, tak jsem toho nechala a usnula jsem. Vzbudil mě až příchod mámy z práce a jen tak tak jsem stihla schovat ten nedodělaný dárek. No nic, jsem zvědavá jestli si ten článek vůbec někdo přečte.

A abych nezapoměla - Hyvää joulua :-D.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Lily Addams Lily Addams | Web | 25. prosince 2009 v 19:21 | Reagovat

ty komerční sračky bych normálně zakázala:)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama