Blog založen: 4. října 2009
Autorka: Evelin
Design:
by Evelin
photo by Primate Photos
brushes from Blanch & Aethereality.net
Tohle je můj osobní blog, můj grafický blog najdete tady:

Sakrální fotky

30. prosince 2009 v 18:30 | Evelin |  Deník
Tak už sem tu zase :). Dnes jsme byly s kamarádkou Lawiane fotit "sakrální" fotky - namalovaly jsme si oči, vzaly jsme si (nebo spíš Lawiane si vzala :D) nějaké rekvizitky, jako třeba deštník, umělé růže a lucerničku a jely jsme celé nadšené na Petřín, jakože se tam budeme fotit v těch sadech. Ale už po cestě jsme začaly mít smůlu - začalo totiž pršet :( - sice to nebylo nijak moc, ale stačilo to k tomu, aby jsme se začaly obávat, že se rozprší víc.


Tak jsme teda dorazily pod Petřín a vyjely lanovkou nahoru. Tam jsme asi 20 minut bezvýsledně chodily dokola a hledaly mezi tou sněhovou břečkou a hloučky lidí (mimochodem nechápu, proč jich tam v tomhle počasí bylo tolik) nějaké "vhodné" místo na spáchání těch fotek. Nakonec jsme se zastavily u nějakých (mokrých) laviček a jaly jsme se odhrnovat ten sníh, abychom si tam aspoň mohly odložit věci.

Abych to tak shrnula - to focení bylo docela fiasko :D, nakonec jsme totiž pod ten deštník, co měl sloužit k focení, schovávaly foťák, aby nezmokl - protože ono se pak vážně rozpršelo víc. A ještě k tomu mám takové plátěné boty, které mají tak trochu děravou podrážku - takže všechnu tu břečku, co ležela na zemi, jsem "nasála" do bot. No nejsem si tak úplně jistá co z těch fotek bude, ale určitě je vám sem přidám, až se k nim dostanu, abyste se mohli pokochat :-D - to budete koukat, jaké jsme "profesionální" fotografky...


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama